Dovolená v Lužických horách

Láká Vás dovolená v takové lokalitě, kdy se podzimní příroda ukazuje jako skvělá malířka a umělkyně? Rádi byste poznali krásy.

Láká Vás dovolená v takové lokalitě, kdy se podzimní příroda ukazuje jako skvělá malířka a umělkyně? Rádi byste poznali krásy naší přírody také někde v horách a nejen ve městě či přilehlém okolí? Potom bychom Vám doporučili ubytování v Lužických horách, které u nás nejsou tolik navštěvované, ale patří mezi velice zajímavé skvosty. Budete si zde moci užívat procházek po krásných lesech a lukách, které nádherně zvýrazňuje lidová architektura, kterou zde potkáte téměř na každém kroku. Užijte si pohled na kamenné moře a bukové lesy, rozhodně to za to stojí!

Krásná příroda

Pokud byste ovšem využili ubytování v Lužických horách spíše v zimním období, pak toho také nebudete litovat. Dříve tomu tak nebývalo, ale v současné době jsou v této oblasti krásné a především upravované lyžařské trati, které jako sportovci jistě oceníte. Ať už si chcete zabalit běžky či sjezdové lyže, najdete si zde to své a užijete si parádní zimní sporty. Na hotelu si skvěle odpočinete, načerpáte síly a další den budete moci zvesela pokračovat.

This article was written by