Start Fest

Oblíbený jarní festival, který jako každoročně odstartuje letošní festivalovou sezónu. Těšte se na profláklé i méně známé kapely různého žánru. Užijte si jedinečnou zábavu.

Regály

Jsou tu pro Vás regály http://www.b2bpartner.cz/regaly-bedny-a-boxy/  http://www.b2bpartner.cz/regaly-bedny-a-boxy/  http://www.b2bpartner.cz/regaly-bedny-a-boxy/  http://www.b2bpartner.cz/regaly-bedny-a-boxy/  http://www.b2bpartner.cz/regaly-bedny-a-boxy/  http://www.b2bpartner.cz/regaly-bedny-a-boxy/

V kanceláři se Vám hromadí stohy knih, dále také nějaké ty propagační materiály a v neposlední řadě mnoho papírů, ze kterých Vám jde hlava kolem? Jste jimi obklopeni a netušíte, kam je budete dávat? Zkuste to tedy vyřešit elegantně a nechte si poradit. Jsou tu pro Vás regály.

Regály

Nač nacpávat skříně k prasknutí, když to není nutné, když můžete mít ve své firmě či kanceláři praktické regály? Uvidíte sami, jak oživí interiér kanceláře a Vy budete mít nějakou tu novinku. Rozhodněte se tak, abyste si ušetřili práci a možná měli i nějaký ten nový nábytek.

Jaká je nosnost?

Nosnost je pochopitelně směrodatným a důležitým faktorem, dle kterého Regály při nákupu vybíráme. Záleží na tom, jaké věci do nich plánujete uložit, ale nosnost je nejčastěji v rozmezí od 50 do 600 kilogramů. Pokud nikde nenajdete informační cedulku o těchto parametrech, jistě se ptejte prodejců.

Regály
2 (40%)1